Семінар «Психологія управління. Управління конфліктами»

Складові конфлікту та його причини, техніки зняття емоційної напруги, сприйняття критики та вирішення конфліктних ситуацій – такі теми обговорювались на семінарі «Психологія  управління. Управління конфліктами». Це вже друге заняття з підвищення кваліфікації управлінських кадрів Національного авіаційного університету.

Тренінг для керівництва університету провела психолог, бізнес-тренер, фахівець із консалтингу, автор і керівник проекту «Школа життєвого успіху», директор Центру інноваційних управлінських технологій Наталія Максюта.

Доповідач закцентувала увагу на вирішенні конфліктних ситуацій у колективі, формуванні навичок конструктивного урегулювання конфліктів та відпрацюванні технік виходу з конфліктних ситуацій.