Захист дипломних робіт студентів ОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», ОПП «Менеджмент в органах публічного управління»

05 лютого 2020 р. виявився насиченим на важливі та необхідні для фіксування події. Захистом дипломних робіт завершився етап підготовки студентів ОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», ОПП «Менеджмент в органах публічного управління»- гарант програми д.і.н., професор кафедри Михненко А.М. та ОПП «Економічний аналіз й прогнозування в публічному управлінні» — гарант програми д.е.н. , завідувач кафедри Грущинська Н.М. Результат роботи всього колективу кафедри та Навчально-наукового інституту неперервної освіти.